Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home Konferencja CLICO "Chmura przyjazna i bezpieczna"
 
 

Konferencja CLICO "Chmura przyjazna i bezpieczna"

Konferencja odbędzie się 12 kwietnia w hotelu Marriott w Warszawie i ma na celu rzetelne omówienie technologii i możliwości budowy własnej chmury

Większość firm w Polsce używa usług chmurowych, choć osoby zarządzające bezpieczeństwem często nie zdają sobie z tego sprawy. Pracownicy korzystając z Office 365, Salesforce i nowych aplikacji na urządzeniach mobilnych sprawiają, że dane firmowe składowane są w chmurze. Chmura stała się integralnym elementem systemów informatycznych i potrzebuje takich samych procesów bezpieczeństwa jak inne obszary - zarządzania incydentami, zarządzania ryzykiem i ochrony przed cyberzagrożeniami.

Konferencja odbędzie się 12 kwietnia w hotelu Marriott w Warszawie i ma na celu rzetelne omówienie technologii i możliwości budowy własnej chmury oraz w przypadku korzystania z chmury publicznej przestawienie dostępnych rozwiązań bezpieczeństwa, które zapewniają ochronę firmowych danych i pomagają osiągnąć zgodność z nowymi wymaganiami prawa, m.in. RODO.

Wykłady zostaną poprowadzone przez inżynierów i audytorów, którzy na co dzień realizują projekty i audyty bezpieczeństwa w polskich przedsiębiorstwach.

Więcej informacji oraz LINK do rejestracji znajdą Państwo na Portalu Partnerskim CLICO.

 

Cookie info

Close