Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home Konferencja CLICO "Trendy cyberbezpieczeństwa 2019"
 
 

Konferencja CLICO "Trendy cyberbezpieczeństwa 2019"

W trakcie konferencji zaproszeni eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami ze złożonych projektów bezpieczeństwa. Konferencja przeznaczona jest dla inżynierów zajmujących się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem zabezpieczeń, ale także kadry zarządzającej odpowiedzialnej za rozwój strategii oraz polityki bezpieczeństwa i zarządzanie ryzykiem na poziomie organizacji.

 

Szanowni Państwo,

Rok 2019 dla cyberbezpieczeństwa jest szczególny. Z jednej strony obowiązuje nas wprowadzone w ubiegłym roku restrykcyjne prawo UE, z drugiej strony po ostatnich poważnych incydentach bezpieczeństwa możemy spodziewać się kolejnych włamań i wycieków danych. Dla ekspertów i menadżerów odpowiedzianych za bezpieczeństwo IT będzie oznaczało to przystosowanie organizacji do większej skali zagrożeń oraz spełnienie nowych wymagań, w szczególności ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. 
W trakcie konferencji zaproszeni eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami z audytów i projektów bezpieczeństwa, w tym SOC/CSIRT i wdrożenia narzędzi SOAR.

Więcej informacji o zmianach, nowych trendach i wymaganiach można będzie się dowiedzieć na pierwszej w tym roku konferencji CLICO pt. „Trendy cyberbezpieczeństwa 2019”.

Data: 04 kwietnia 2019r.
Lokalizacja: Hotel Leonardo, ul. Grzybowska 45, Warszawa
Czas: 09:00 - 14:00

>>REJESTRACJA<<

 

Cookie info

Close