Skip to content. | Skip to navigation

Sections
Personal tools
You are here: Home Rozwiązania Producenci Check Point SMART-1 Nowy generał na polu cyberbitwy
Check Point
Check Point
Vendor's home page
 
 

SMART-1 Nowy generał na polu cyberbitwy

Rodzina serwerów centralnego zarządzania Check Point SMART-1 doczekała się nowej odsłony. Zcentralizowane monitorowanie bezpieczeństwa, efektywne zarządzanie, skalowalność oraz pełna widzialność dostępne są teraz dla zarówno małej jak i wielkiej organizacji.

 

 

 

Jeden system, aby wszystkim rządzić

Zarządzaj każdym aspektem bezpieczeństwa w swojej organizacji z jednego systemu. Niezależnie czy jest to środowisko fizyczne czy wirtualne, produkcyjne czy testowe.

 

 

Oko, które widzi wszystko

Monitoruj wszystkie swoje zapory w czasie rzeczywistym, generuj raporty i przewiduj zagrożenia. Dzięki najlepszym praktykom i narzędziom dostępnym na urządzeniu znajdziesz luki w zabezpieczeniach zanim zrobi to przeciwnik.

 

 

 

Nieograniczone możliwości wzrostu
Zarządzaj nawet setkami urządzeń, tysiącami reguł, milionami sesji. Mocniejszy sprzęt to lepsza wydajność. Większy dysk to więcej przechowywanych logów.

 

 

 

 

Nowe sojusze

Nie bądź samotną wyspą. Dzięki otwartemu interfejsowi API zintegrujesz zabezpieczenia z kim chcesz i kiedy chcesz. Bądź zwinny!

 

 

 

 

Dziel i rządź

Dzięki domenom administracyjnym będziesz mógł podzielić infrastrukturę nawet na 200 niezależnych domen w zleżności od potrzeb geograficznych i bizesowych oraz specyficznych dla Twojej organizacji wymaganiach bezpieczeństwa.

Cookie info

Close