Radware Days w CLICO

2021-06-07

Zapraszamy na serię ekspresowych webinariów z ekspertami Radware, podczas których w ciągu 30 minut zostaną poruszone kolejno tematy ochrony:

  • aplikacji,
  • przed atakami botów oraz
  • przed atakami DDoS.

Podczas sesji będzie możliwość zadania nurtujących pytań Mariuszowi Baczyńskiemu i Łukaszowi Kajdanowi z Radware, zarówno dotyczących zachodzących zmian i trendów, tych lokalnych i globalnych.

Data

Godzina

Temat

Rejestracja

14.06.2021

14:00

O czym rozmawiają ze sobą aplikacje, gdy są sam na sam

Otwarta bankowość związana z wprowadzeniem PSD2 dostarcza korzyści od strony użytkownika, natomiast stawia dodatkowe wymagania względem procesujących transakcje płatnicze jak i firm, współpracujących z bankami w oparciu o open API. Nowoczesne organizacje rozumieją, jak ważne jest bezpieczeństwo API i wskazują, że jakość ochrony to główny czynnik wpływający na wybór technologii.

Dołącz, żeby dowiedzieć się, jak przy wykorzystaniu technologii można zadbać o bezpieczną komunikację pomiędzy aplikacjami w szybko zmieniającym się otoczeniu.

Link

15.06.2021

14:00

Kiedy ktoś krzyczy zbyt głośno

Każdy, kto ostatnio szukał nowej karty graficznej lub konsoli Playstation 5 zapewne napotkał informację na temat aktywności botów, które masowo wykupują produkty w celu dalszej odsprzedaży. Ale czy reprezentując bank, firmę energetyczną, czy urząd miasta powinieneś obawiać się aktywności botów?

Dołącz do spotkania, w trakcie którego zostaną przedstawione use cases stosowane przez atakujących w celu utrudnienia działania lub całkowitego zablokowania przedsiębiorstwa przy wykorzystaniu automatów imitujących zachowanie ludzkie.

Link

16.06.2021

14:00

Niechciani uczestnicy konwersacji

2,3Tbps to największy atak DDoS w historii, 100, 300 a nawet 400Gbps to nowa codzienność. Jak ewoluują ataki DDoS, jakie są najpopularniejsze wektory działania atakujących? Czy ransom DDoS jest nadal zagrożeniem dla przedsiębiorstw w kraju?

Dołącz do ekspertów Radware i dowiedz się, jak przenieść globalne dobre praktyki na lokalne podwórko w oparciu o raport Radware analizujący ataki DDoS w Q1 2021.

Link

Zapraszamy,

Radware & CLICO