Cryptshare

Cryptshare AG to prężnie działająca firma, obecna na rynku od 2000 roku. W tym czasie zdobyła zaufanie wielu klientów z 30 krajów i może się pochwalić ponad 4 mln licencjonowanych użytkowników. Obszary, po których porusza się firma, służą bezpiecznemu przechowywaniu plików, a także ich współdzielenia między pracownikami i kontrahentami.

WIĘCEJ INFORMACJI:

https://www.cryptshare.com/

Opis technologii

Data Encryption

Cryptshare Secure E-mail - zapewnia szyfrowanie tematu, tekstu i załączników, a także szyfrowanie wiadomości e-mail w programie Outlook i HCL Notes.

Cryptshare Secure File Transfer - pozwala bezpiecznie wysyłać i odbierać pliki o dowolnym rozmiarze, do intuicyjnej aplikacji Cryptshare Web App potrzebna jest tylko przeglądarka, bez ograniczeń rozmiaru plików - wysyłaj duże pliki w Outlooku.

File Encryption and Sharing

Cryptshare - kompletne, bezpieczne i łatwe w obsłudze rozwiązanie, służące do udostępniania plików w obrębie organizacji i pomiędzy kontrahentami, to potrzeba każdego współczesnego przedsiębiorstwa. Rozwiązanie takie zwiększa wydajność pracowników i zapewnia zespołowi IT kontrolę nad przekazywanymi treściami, bezpieczeństwem oraz zgodnością. Pracownicy mogą korzystać z dowolnego urządzenia, aby bezpiecznie uzyskiwać dostęp, synchronizować i udostępniać pliki innym pracownikom, klientom, partnerom oraz swoim dostawcom. Szyfrowanie wiadomości, integracja z popularnymi klientami pocztowymi, możliwość wysyłania dużych plików oraz funkcja anulowania transferu załączników, to zaledwie kilka zalet, którymi może się pochwalić system Cryptshare. Dokładając do tego możliwość wdrożenia chmurowego, bądź lokalnego, otrzymujemy ogromną elastyczność i zgodność dla wielu Klientów, a to wszystko przy stosunkowo niskich kosztach posiadania, dostosowanych do potrzeb małych i dużych firm.

Pomocne pliki