Extreme Networks

Opis technologii

NAC

ExtremeControl - kontrolowany dostęp do sieci komputerowej, zarówno przewodowej jak i bezprzewodowej, to podstawa bezpieczeństwa danych oraz ciągłości pracy usług. Dzięki ExtremeControl możliwe staje się wdrożenie szczegółowej polityki dostępu dla pracowników jak i gości firmy, przy zachowaniu wysokiej mobilności i wygody pracy. Zaawansowane funkcjonalności systemu to dodatkowo na kontrola urządzeń IoT i BYOD, integracja z zaporami sieciowymi, dokładne monitorowanie zdarzeń oraz wiele innych funkcjonalności niezbędnych do stworzenia bezpiecznej i stabilnej sieci komputerowej.

Przełączniki sieciowe

Przełączniki sieciowe w ofercie Extreme Networks - pełen wachlarz przełączników sieciowych, które doskonale sprawdzą się we wszystkich rodzajach sieci komputerowych. W ramach oferty znajdziemy jedne z najwydajniejszych przełączników dedykowanych pod struktury Data Center, uniwersalne i bogate w funkcjonalności przełączniki do sieci Enterprise i Campus, łatwe w obsłudze przełączniki Small/Home Office oraz przełączniki przemysłowe przeznaczone do pracy w trudnych warunkach.

WLAN

Sieci bezprzewodowe w portfolio Extreme Networks - dedykowane serie punktów dostępowych oraz kontrolerów zarówno dla scentralizowanych sieci Campus jak i dla środowisk rozproszonych. W ofercie można odnaleźć urządzenia świetnie pracujące w najróżniejszych typach środowisk, co pozwala na dobranie idealnego rozwiązania pod konkretne zapotrzebowanie.

Pomocne pliki