Producenci

Settings
vendors
Zawartość
Trend Micro

Trend Micro chroni przedsiębiorstwa — począwszy od chmury, aż po urządzenia mobilne. Jako największy dostawca specjalizujący się wyłącznie w zabezpieczeniach i uznany lider w dziedzinie bezpieczeństwa serwerów i wirtualizacji, Trend Micro ma wyjątkowe możliwości pomagania firmom w maksymalnym wykorzystaniu zalet wirtualizacji i przetwarzania w chmurze. Ponadto pomagamy w rozwiązywaniu innych problemów biznesowych, takich jak konsumeryzacja informatyki, utrzymanie zgodności z przepisami, walka z zaawansowanymi zagrożeniami trwałymi (ATP - advanced persistent threats) oraz obniżenie kosztów posiadania zabezpieczeń i zarządzania nimi.

SailPoint Technologies

SailPoint Technologies to amerykańska firma założona w 2005 roku. Od wielu lat jest światowym liderem na rynku produktów służących do zarządzania tożsamością i dostępem (IDM – Identity Management; kategoria znana także pod nazwą IAM – Identity and Access Management oraz IGA – Identity Governance and Administration). Produkty firmy SailPoint pozwalają na utworzenie spójnej i obejmującej całą organizację polityki zarządzania dostępem do zasobów: danych, aplikacji, infrastruktury.

Cryptme

Cryptme to jedyne dostępne na rynku rozwiązanie, którego celem jest zapewnienie dyskretnego kontaktu głosowego, którego nie można podsłuchać zarówno w formie cyfrowej jak i analogowej. Sposób użycia przypomina korzystanie ze zwykłego telefonu komórkowego. Zestaw komunikacyjny - w pełni mobilny i wygodny - składa się z terminala dostępowego i odpowiednio przygotowanego sprzętowo i programowo komunikatora głosowego. Komunikacja jest możliwa tylko z osobą, dysponującą analogicznym zestawem i aktywną usługą producenta.

SentinelOne

SentinelOne jest dostawcą kompletnego rozwiązania Endpoint Detection and Response (EDR), które odpowiada na współczesne zagrożenia urządzeń końcowych, w tym ransomware i ataki 0-day. Rozwiązanie SentinelOne chroni komputery pracowników, serwery oraz wirtualne maszyny i kontenery w chmurze. Pokrywa wszystkie etapy zapobiegania zagrożeniom i obsługi incydentów - identyfikacja zagrożeń i ochrona, wykrywanie i reakcja na incydenty oraz naprawa systemów w razie naruszenia bezpieczeństwa - przez co spełnia oczekiwania jednostek SOC i CSIRT/CERT.

Armis

Armis to platforma identyfikująca oraz monitorująca zachowanie urządzeń szeroko rozumianego Internetu Rzeczy, których zarządzanie możliwe jest tylko w ograniczonym zakresie lub też jest ono całkowicie niemożliwe. Armis umożliwi wykrycie urządzeń, których organizacja nie była świadoma takich jak: telewizory, kamery IP, telefony VoIP, jak również prywatnych urządzeń pracowników, oraz ocenę ryzyka, jakie niesie ze sobą obecność tych urządzeń w sieci. Umożliwi również inwentaryzację urządzeń medycznych (tomografy, rentgeny) lub też przemysłowych (sterowniki PLC), które ze względu na swoją specyfikę pozostają poza kontrolą zespołów bezpieczeństwa IT. Dzięki szerokiej gamie potencjalnych integracji (np. Check Point Software Technologies, Aruba Networks, Rapid7) umożliwi automatyzację reakcji bezpieczeństwa w oparciu o klasyfikację danego urządzenia.

Opengear (a DIGI company)

Open Gear by Digi jest dostawcą serwerów terminalowych, umożliwiających dostęp do odległej infrastruktury sieciowej, w przypadku, gdy podstawowa metoda łączności zawiedzie (awaria lub błąd konfiguracyjny). Serwery terminalowe umożliwiają zdalne zarządzanie infrastrukturą rozproszonych sieci, bez konieczności utrzymywania zespołu inżynierów w każdym oddziale lub też radykalnie ogranicza konieczność podróży inżynierów między oddziałami.

Pointsharp

Pointsharp jest europejską firmą założoną w 2006 roku w Szwecji, zajmującą się cyberbezpieczeństwem. Umożliwia organizacjom zabezpieczanie danych, tożsamości oraz dostępu w sposób przyjazny dla użytkownika. Pointsharp uważa, że bezpieczeństwo musi być łatwe, zarówno dla użytkowników, jak i dla działu IT. W 2022 roku Pointsharp przejął prawa do niemieckiej firmy Cryptshare – wiodącego dostawcę rozwiązań służących bezpiecznej komunikacji i udostępniania plików.

GREYCORTEX

GREYCORTEX to producent rozwiązań dedykowanych do monitorowania sieci oraz detekcji na podstawie jej pracy, wszelkich anomalii i incydentów pojawiających się w środowiskach IT. Firma została założona w 2016 r. i w krótkim czasie stała się jednym z wiodących dostawców rozwiązań tego typu, co zauważył m. in. Gartner w swoim najnowszym raporcie „Representative Vendor in the 2020 Market Guide for Network Detection and Response”, skupiający się na rozwiązaniach klasy NBA (Network Behavior Analysis). Firmę GREYCORTEX cechuje innowacyjność, dlatego do budowy swoich produktów wykorzystuje najnowsze technologię w postaci zaawansowanych silników AI/ML oraz modeli behawiorystycznych.