Bezpłatne licencje SentinelOne EDR!

2020-03-25

SentinelOne oferuje bezpłatny dostęp do swojej platformy, aby pomagać przedsiębiorstwom w bezpiecznym wdrożeniu pracy zdalnej i zachowaniu ochrony podczas epidemii wirusa COVID-19.SentinelOne bezpłatna licencja

SentinelOne, dostawca autonomicznej platformy cyberbezpieczeństwa - którego rozwiązania CLICO posiada od początku marca w swoim portfolio - poinformował, że platforma SentinelOne Core będzie dostępna całkowicie bezpłatnie, co pozwala przedsiębiorcom zapewnić bezpieczeństwo pracy zdalnej.

W obliczu globalnej epidemii koronawirusa musimy zachować ochronę Internetu i urządzeń, zwłaszcza że wiele firm nagle zostało zmuszonych do wdrożenia pracy zdalnej w bardzo krótkim czasie” — powiedział Tomer Weingarten, dyrektor generalny i współzałożyciel firmy SentinelOne. „W tym trudnym okresie SentinelOne nie będzie biernie się przyglądać, jak cyberprzestępcy atakują osłabione przedsiębiorstwa w różnych sektorach biznesu i opieki zdrowotnej. Bezpłatne udostępnienie platformy SentinelOne pomaga przedsiębiorstwom zadbać o bezpieczeństwo i powstrzymać atakujących, którzy będą chcieli wykorzystać sytuację”.

Chmurowa platforma SentinelOne umożliwia bezproblemowe skalowanie, dzięki czemu dobrze nadaje się do ochrony zarówno firm, jak i pracowników szybko przechodzących na pracę zdalną, niezależnie od tego, czy używają urządzeń służbowych, czy prywatnych.

W ramach tej bezpłatnej oferty SentinelOne udostępni:

  • SentinelOne Core: opartą na sztucznej inteligencji platformę do zapobiegania zagrożeniom, wykrywania ich i automatycznego reagowania na nie w formie pojedynczego, autonomicznego agenta; zastąpienie starszych programów antywirusowych w systemach operacyjnych Windows, Mac i Linux niezależnie od łączności i sieci;
  • usługi wdrożeniowe: zdalną pomoc we wdrożeniu w celu zapewnienia szybkiej instalacji oraz konfiguracji dostosowanej do potrzeb klienta.

SentinelOne oferuje przedsiębiorstwom tyle licencji, ile potrzebują — bez żadnych ograniczeń.

Wiele grup cyberprzestępczych wykorzystuje obawy ludzi dotyczące wirusa COVID-19, aby dostarczać nowe szkodliwe oprogramowanie i testować nowe techniki. Za pomocą technologii ActiveEDR opatentowanej przez SentinelOne działy bezpieczeństwa mogą szybko poznać kontekst i źródłową przyczynę potencjalnego włamania oraz zareagować na nie w sposób autonomiczny. Jest to kluczowa usługa dla specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa w tym trudnym okresie zamieszania w zakresie trybu pracy, które może łatwo spowodować nowe luki w zabezpieczeniach. Ponieważ zdecydowana większość pracowników zmienia swój sposób pracy, zabezpieczenie globalnego handlu, wymiany informacji i komunikacji jeszcze nigdy nie było tak ważne.

Z platformy SentinelOne będzie można korzystać bezpłatnie do piątku 15 maja 2020r. 

 

W celu rejestracji w programie BEZPŁATNE LICENCJE SENTINELONE i uzyskania dalszych informacji o ofercie SentinelOne zapraszamy na stronę  https://sentinelone.com/lp/covid-19 oraz do kontaktu z CLICO: sales@clico.pl