F5 Networks

F5 Networks dostarcza strategicznych punktów kontroli infrastruktury IT, gwarantuje optymalizację wydajności, ochronę krytycznych z punktu widzenia biznesu aplikacji oraz zarządzanie dystrybucją treści w sieciach korporacyjnych oraz w sieciach rozległych.

WIĘCEJ INFORMACJI:

https://www.f5.com/

Opis technologii

Anti-DDoS

F5 Herculon DDoS Hybrid Defender - gwarantuje zachowanie dużej przepustowości oraz możliwość w pełni automatycznego przełączenia ruchu do scrubbing center w razie ataku przewyższającego parametry łącza internetowego. Tam ruch zostanie oczyszczony i wysłany docelowo do infrastruktury klienta.

Application Delivery Controller

F5 BIG-IP Local Traffic Manager (LTM) - zapewnia najwyższą dostępność dla strategicznych aplikacji i usług IT. Dzięki rozbudowanym modułom kontroli we wszystkich warstwach sieciowych oraz możliwości rozkładania ruchu pomiędzy wiele serwerów (load ballancing) F5 LTM przyspiesza działanie aplikacji oraz znacząco zwiększa poziom jej bezpieczeństwa. Na przykład funkcjonalność full proxy zmniejsza zagrożenia i podatności poprzez analizę zgodności popularnych protokołów, takich jak HTTP i DNS.

VPN Gateway

BIG-IP Access Policy Manager (APM) - to elastyczne i wydajne rozwiązanie zapewniające bezpieczny i ujednolicony dostęp do aplikacji i sieci. Dzięki konwergencji i konsolidacji dostępu zdalnego, dostępu do sieci LAN i połączeń bezprzewodowych w ramach jednego interfejsu zarządzania oraz łatwej w zarządzaniu polityce dostępu, BIG-IP APM pomaga uwolnić cenne zasoby IT i skalować nisko-kosztowo.

Web Application Firewall

F5 BIG-IP Application Security Manager (ASM) - to elastyczna zapora warstwy siódmej , która zabezpiecza aplikacje internetowe w tradycyjnych, wirtualnych i prywatnych środowiskach chmurowych. BIG-IP ASM zapewnia ochronę aplikacji internetowych i stron, pomaga zabezpieczyć wdrożone aplikacje przed nieznanymi lukami i zapewnia zgodność z kluczowymi wymaganiami prawnymi - wszystko to na platformie, która konsoliduje dostarczanie aplikacji z zaporą sieciową oraz kontrolą dostępu do sieci i aplikacji (APM).

Pomocne pliki

Szkolenia autoryzowane

Jesteś zainteresowany? Sprawdź naszą ofertę szkoleniową.

Zapisz się
Wideoporadniki

Instalacja | Konfiguracja | Użytkowanie

Zobacz