Korzyści dla partnerów

Zostań naszym partnerem!

Od początku swego istnienia CLICO konsekwentnie skupia swoją działalność na współpracy z partnerami handlowymi, oferując najlepsze warunki obsługi technicznej, logistycznej i handlowej, będąc najlepiej rozumianym dystrybutorem z wartością dodaną zaawansowanych i trudnych rozwiązań.

Do obsługi projektów podchodzimy kompleksowo - naszym lojalnym partnerom oferujemy bezpłatną pomoc techniczną przed- i po- sprzedażową oraz wszelką możliwą pomoc w doborze produktów i rozwiązań. Wymienić tu można między innymi rozmowy handlowe prezentacje, ewaluacje produktów, wdrożenia testowe, a także unikalne opracowania dla kadry kierowniczej pokazujące korzyści biznesowe z zastosowania naszych rozwiązań.

Chętnie dzielimy się naszymi kompetencjami. Nasz dział usług profesjonalnych skupia kilkunastu inżynierów i trenerów z wieloletnim doświadczeniem oraz najwyższymi stopniami certyfikacji w dziedzinie sieci i bezpieczeństwa IT.  Projektujemy i tworzymy narzędzia ułatwiające partnerom oferowanie naszych produktów. Jesteśmy autorami wielu publikacji i opracowań dotyczących naszych technologii. 

Wiedzą naszych specjalistów dzielimy się z partnerami na licznie organizowanych seminariach, warsztatach i konferencjach. Proponujemy naszym partnerom udział w specjalnie przygotowanych akcjach promocyjnych skierowanych do klientów końcowych. Wspieramy merytorycznie i pomagamy w organizacji wydarzeń, jakie nasi partnerzy organizują dla swoich klientów. Jesteśmy otwarci na pomysły i inicjatywy marketingowe.

Uważamy, że kontakty biznesowe to coś więcej niż tylko suchy przepływ gotówki i produktów. To przede wszystkim szacunek, partnerstwo, współpraca i wspólny rozwój. W swoich działaniach kierujemy się zasadami etyki biznesowej. CLICO nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej, a udana i obustronnie korzystna współpraca z partnerami handlowymi jest podstawowym celem firmy.

Zostań naszym partnerem

Zarejestruj sie

Zarejestruj projekt

Rejestruj