O nas

 

Zapraszamy do udziału w organizowanych przez nas szkoleniach i imprezach edukacyjnych, które z sukcesem prowadzimy już od 2001 roku.

Oferujemy szereg profesjonalnych szkoleń dedykowanych dla szerokiego grona odbiorców o różnym stopniu zaawansowania. Szkolenia mają bezpośredni związek z naszą ofertą  i są naturalnym uzupełnieniem dystrybuowanych produktów i rozwiązań.

Aktualna oferta Centrum Szkoleniowego CLICO

W zespole trenerów CLICO pracuje obecnie około 30 trenerów, z czego prawie 10 osób w naszych międzynarodowych oddziałach. Wszyscy trenerzy posiadają wysokie kwalifikacje techniczne, potwierdzone certyfikatami inżynierskimi i trenerskimi oraz wieloletnią pracą zawodową w charakterze inżynierów wsparcia technicznego. Wiele z tych osób zostało nagrodzonych prestiżowymi tytułami producentów z naszej listy dystrybucyjnej.

Posiadamy niemal 20 autoryzacji certyfikowanych ośrodków szkoleniowych (ATC, eng. Authorised Training Center), w tym niezależnych organizacji takich jak (ISC)2 oraz EC-Council.

Nasze Centrum Szkoleń było wielokrotnie nagradzane. Otrzymaliśmy m.in. nagrodę „Excellence in Training” od Juniper Networks. Jesteśmy również w elitarnym gronie ATC Palo Alto Networks organizując 10% wszystkich na świecie szkoleń z produktów i rozwiązań Palo Alto Networks!

Proponujemy również udział w seminariach, warsztatach i konferencjach poświęconych szerokiemu asortymentowi rozwiązań, oferowanych przez CLICO.

Życzymy efektywnej nauki i mamy nadzieję, że czas spędzony w naszym Centrum Szkoleniowym będzie spędzony owocnie i w miłej atmosferze.

Centrum Szkoleń CLICO