CyberArk

CyberArk to światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa tożsamości. Znany z wszechstronnego podejścia do bezpieczeństwa kont uprzywilejowanych, kompleksowo podchodzący do transformacji cyfrowej i zapewniający narzędzia automatyzujące uwierzytelnienie i zarządzanie uprawnieniami. Rozwiązanie sprawdza się w infrastrukturze lokalnej oraz wszystkich możliwych środowiskach chmurowych, dostarcza dostęp lokalny i zdalny do krytycznych zasobów - nie tylko IT - ale również OT/SCADA.

WIĘCEJ INFORMACJI:

https://www.cyberark.com/

Opis technologii

Privileged Account Security

Conjur - rozwiązanie przeznaczone do ochrony sekretów w dynamicznym środowisku CI/CD, kiedy potrzebujemy mieć kontrolę nad poświadczeniami używanymi przez narzędzia automatyzujące i kontenery.

CyberArk PAS - pozwala kompleksowo chronić konta uprzywilejowane. Pomaga stworzyć spójną politykę bezpieczeństwa poświadczeń zarówno dla użytkowników, jak i maszyn czy aplikacji. Hasła i klucze przechowuje w szyfrowanym i w pełni audytowanym sejfie. Pozwala zabezpieczyć organizację wieloma atakami polegającymi na nieuprawnionym pozyskaniu poświadczeń użytkownika uprzywilejowanego. Umożliwia egzekwowanie ograniczenia uprawnień, nagrywanie i izolację sesji uprzywilejowanych.

User Authentication

Identity - pozwala na ochronę tożsamości cyfrowej dzięki zastosowaniu behawioralnego wieloskładnikowego uwierzytelnienia (MFA). Pozwala kontrolować dostęp do aplikacji lokalnych i chmurowych dzięki jednokrotnemu uwierzytelnieniu w oparciu o SAML i RADIUS oraz wspiera procesy nadawania dostępu. Umożliwia też zdalny dostęp do zasobów organizacji.

Pomocne pliki