Producenci

Settings
vendors
Zawartość
Acronis

Firma Acronis jest światowym dostawcą oprogramowania do zarządzania składowaniem danych, w swojej ofercie posiada łatwe w obsłudze i przystępne cenowo rozwiązania dla średnich firm oraz dużych korporacji jak również dla użytkowników indywidualnych, małych firm.

Aruba Networks / Hewlett Packard Enterprise Company

Aruba, a Hewlett Packard Enterprise Company jest wiodącym dostawcą rozwiązań sieciowych dla przedsiębiorstw każdej wielkości na całym świecie. Firma dostarcza rozwiązania IT umożliwiające budowę mobilnych sieci w czasach nowej generacji użytkowników, którzy polegają na swoich urządzeniach mobilnych dla każdego aspektu pracy oraz życia osobistego.

AVSystem

AVSystem Linkyfi to platforma, która łączy zarządzanie dostępem gościnnym, a także działania marketingowe w oparciu o WiFi. Rozwiązanie działa zarówno w chmurze jak i może być postawione w infrastrukturze IT klienta. Platforma pozwala zwiększać satysfakcję klientów poprzez oferowanie usług dodatkowych w ramach dostępu WiFi.

BlueCat Networks

BlueCat Networks to producent sprawdzonych, bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań, pozwalających zapanować i centralnie zarządzać dynamicznie zmieniającą się infrastrukturą IP.

Check Point Software Technologies

Check Point Software Technologies Ltd. to światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa w Internecie. Zapewnia swoim klientom bezkompromisową ochronę przed wszelkiego typu zagrożeniami, redukując przy tym złożoność systemów bezpieczeństwa i obniżając koszty utrzymania.

CyberArk

CyberArk to światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa tożsamości. Znany z wszechstronnego podejścia do bezpieczeństwa kont uprzywilejowanych, kompleksowo podchodzący do transformacji cyfrowej i zapewniający narzędzia automatyzujące uwierzytelnienie i zarządzanie uprawnieniami. Rozwiązanie sprawdza się w infrastrukturze lokalnej oraz wszystkich możliwych środowiskach chmurowych, dostarcza dostęp lokalny i zdalny do krytycznych zasobów - nie tylko IT - ale również OT/SCADA.

F5

F5 dostarcza strategicznych punktów kontroli infrastruktury IT, gwarantuje optymalizację wydajności, ochronę krytycznych z punktu widzenia biznesu aplikacji oraz zarządzanie dystrybucją treści w sieciach korporacyjnych oraz w sieciach rozległych.

Fidelis Security

Fidelis Security to założona w 2002 roku amerykańska firma dostarczająca rozwiązania z obszaru tzw. cyber - bezpieczeństwa. Fidelis jest liderem w dziedzinie automatycznego wykrywania i reagowania. Platforma Fidelis Elevate znacząco poprawia efektywność i wydajność działów bezpieczeństwa.

Forescout

Forescout jest producentem rozwiązania do zarządzania i kontroli dostępu do sieci.

Thales

Grupa Thales oferuje technologicznie zaawansowane rozwiązania dla transportu lądowego, obronności i bezpieczeństwa, lotnictwa oraz przestrzeni kosmicznej. Dzięki fuzji z Gemalto oferta została poszerzona o rozwiązania cyberbezpieczeństwa takie jak szyfrowanie danych, silne uwierzytelnianie oraz zarządzanie dostępem i cyfrową tożsamością. Fabryka w Tczewie, jedna z większych i nowocześniejszych tego typu na świecie, produkuje karty kryptograficzne, płatnicze oraz inne bezpieczne dokumenty.

HID Global

Firma HID Global to jeden z wiodących dostawców rozwiązań ochrony tożsamości. Należąc do grupy ASSA ABLOY dostarcza rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo dostępu zarówno fizycznego jak i logicznego. Technologie producenta pozwalają zapewnić uwierzytelnianie i zarządzanie cyfrowymi identyfikatorami pracowników, partnerów handlowych, zaufanych klientów w dostępie on-line do strategicznych zasobów i systemów informatycznych. Sprzętowo-programowe rozwiązania znacznie podnoszą poziom bezpieczeństwa wszędzie tam, gdzie wykorzystywana jest cyfrowa tożsamość, zapewniając jednocześnie przyjazne w użytkowaniu interfejsy zarządzania dla administratorów oraz portale samoobsługowe dla użytkowników. Systemy zapewniają poufność i integralność informacji poprzez wykorzystanie najbardziej wiarygodnych technik uwierzytelniania, takich jak PKI (Public Key Infrastructure), czy OTP (One Time Password). Produkty oferowane przez HID Global przeznaczone są do zastosowań Business-to-Business (B2B), Business-to-Consumer (B2C), czy Government-to-Citizen (G2C). Posiadając siedzibę w Austin, Texas HID Global zatrudnia ponad 3000 pracowników na całym świecie i prowadzi międzynarodowe biura obsługujące ponad 100 krajów.

Imperva

Firma posiada w swoim portfolio produktowym rozwiązania do ochrony aplikacji chmurowych, aplikacji web, krytycznych baz danych, plików i repozytoriów BigData. Skutecznie walczy z zagrożeniami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi w miejscu do tego najodpowiedniejszym – u samego źródła – czyli tam gdzie dane są przechowywane.

Juniper Networks

Juniper Networks jest wiodącym na świecie producentem rozwiązań sieciowych obecnym na rynku od 1998 roku. Producent specjalizuje się w budowie wysokowydajnych, specjalizowanych platform routingowych dla sieci operatorskich. Wiele lat doświadczeń w tym trudnym, z perspektywy wymagań i skomplikowania technologicznego, segmencie rozwiązań sieciowych owocuje doskonałymi produktami przeznaczonymi dla sieci kampusowych oraz enterprise.

MICROSENS

Wykorzystanie okablowania miedzianego i światłowodowego w biurze.

Palo Alto Networks

Firma PaloAlto Networks jest producentem innowacyjnej platformy bezpieczeństwa (Security-Operating Platform), która została zaprojektowana i stworzona do zapewnienia pełnej widoczności ruchu, a dzięki natywnej integracji poszczególnych elementów pozwala w sposób automatyczny reagować jedynie na zagrożenia krytyczne co pozytywnie wpływa na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa przy jednoczesnym obniżeniu kosztów utrzymania takiego systemu.