Szkolenia Incident Response

Incident response IIObrona firmy przed cyberatakami zależy od dwóch czynników - skutecznie działającego systemu cyberbezpieczeństwa oraz wyszkolonych ludzi, którzy potrafią wykrywać i reagować na incydenty.

Korzyści ze szkolenia

- Mniejsze straty firmy w czasie wystąpienia cyber incydentów, unikanie poważnych incydentów i lepsze warunki dla biznesu.

- Zmniejszenie przewagi cyberprzestępców nad działami bezpieczeństwa i IT (obrońcy często mają słabe kompetencje ofensywne).

- Ludzie uczą się reagowania na cyber incydenty z użyciem narzędzi NGFW i EDR takich samych, jakie mają w firmie.

- Ludzie uczą się reagowania na cyber incydenty wykonując rzeczywiste włamania do systemów IT w Cyber Range, tak samo jak cyberprzestępcy .

- Ludzie uczą się reagowania na cyber incydenty w środowisku Cyber Range wyposażonym w systemy IT najczęściej atakowane przez cyberprzestępców, m.in. Active Directory, serwery Web, bazy danych, email, urząd certyfikacji, itd.

- Pomoc w przygotowaniu do egzaminów ofensywnych Offsec i EC Council

Kompetencje trenerów

Szkolenia "Incident Response" i "Red Team" zostały opracowane przez zespół ekspertów posiadających najwyższe kompetencje ofensywne i defensywne potwierdzone uznawanymi certyfikatami, m.in.: 

- Offsec Experienced Penetration Tester (OSEP)

- OffSec Web Expert (OSWE)

- OffSec Certified Professional (OSCP)

- (ISC)2 Certified Information Systems Security Professional (CISSP)

- EC Council Certified Ethical Hacker (CEH) Master

- EC Council Certified Chief Information Security Officer (CCISO)

- Certified SCADA Security Architect

- certyfikowani inżynierowe zabezpieczeń Check Point, CyberArk, Palo Alto Networks, SentinelOne, Trend Micro i inne.Audyt Bezpieczeństwa - Zobacz także jak efektywnie testować systemy cyberbezpieczeństwa