Szkolenia autorskie

Oferujemy szereg profesjonalnych szkoleń dedykowanych dla szerokiego grona odbiorców o różnym stopniu zaawansowania. Szkolenia mają bezpośredni związek z naszą ofertą dystrybucyjną i są naturalnym uzupełnieniem sprzedaży produktów i rozwiązań.

W swojej blisko dwudziestoletniej historii zawsze staraliśmy się wprowadzać na rynek trudne technologie. Nigdy nie prowadziliśmy swojej działalności jak typowy dystrybutor – "przekładacz paczek" (box mover). Produktów z naszej oferty nie można sprzedawać jak wiele innych typowych rozwiązań. Bezpieczeństwo – nasza specjalność – wymaga i wiedzy i uwagi!

Chętnie podzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem nabytym w trakcie codziennych prac działu pomocy technicznej, jak i dedykowanych konsultacji. Mamy głęboką nadzieję, że nasza wiedza pozwoli Państwu budować bezpieczne sieci i systemy komputerowe. Do Państwa dyspozycji są nasi doświadczeni inżynierowie i trenerzy skupieni w dziale usług profesjonalnych oraz certyfikowanym ośrodku pomocy technicznej różnych producentów.

Szkolenia autorskie

Informacje o szkoleniach:

Szkolenia dostępne bezpośrednio dla odbiorców końcowych (program i ceny):ZAPRASZAMY!ATC LOGO poprawiony kontur