CLICO F5 PARTNER UPDATE

2023-05-17

SZANOWNI PARTNERZY!

Platformy F5 nowej serii "r" wkraczają w zasoby technologiczne naszych Klientów co raz prężniej, a nowy system operacyjny F5 OS ma stać się podstawą, którą musimy nauczyć się posługiwać.
Dodatkowo do zwiększenia powszechności nowych platform oraz systemu operacyjnego F5 OS przyczynia się fakt zakończenia z dniem 1 stycznia 2024 roku sprzedaży popularnych platform serii "i" o czym poinformowała nas firma F5 Networks dnia 1 maja bieżącego roku.

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa kolejną edycję "CLICO F5 Partner Update", która w pełni będzie poświęcona wspomnianym platformom "rSeries" oraz systemowi F5 OS.
Na tym wydarzeniu poruszymy wszystkie aspekty związane z budową nowych platform sprzętowych, ich wydajnością oraz możliwościami.
Dodatkowo dość szczegółowo postaramy się omówić działanie nowego systemu F5 OS, jego dostępnych wersji oraz przejść przez proces jego uruchomienia na platfformach.

Na koniec każdy z uczestników otrzyma dostęp do naszego środowiska laboratoryjnego, w którym będziemy pracować na fizycznym urządzeniu r10900!
Do wykonania będzie własnoręczny lab, a w nim powołanie nowych tenantów na urządzeniu, ich aktualizacja, a następnie wgranie konfiguracji z wykorzystaniem posiadanej kopii zapasowej z innego urządzenia, przeprowadzenie migracji z wykorzystaniem narzędzia f5-journeys oraz wykonanie procesu aktualizacji konfiguracji z użyciem dodatku F5 BIG-IP Application Services 3 (AS3).

DATA: 06.06.2023
Godzina: 11:00 - 15:00
Biuro CLICO Warszawa

REJESTRACJA


AGENDA:
1. Co nieco o platformach rSeries.
2. Idea działania systemu F5 OS.
3. Integracja F5 OS z usługą F5 Distributed Cloud.
4. Multitenancy - jako coś zupełnie normalnego.
5. Migracja konfiguracji pomiędzy platformami.
6. Warsztat & networking:-).

Spotkanie poprowadzą certyfikowani inżynierowie CLICO.

Zapraszamy do rejestracji!
F5 Networks & CLICO