Cykl spotkań online - Ochrona tożsamości kluczem do zabezpieczenia Organizacji

2021-03-19

Webinaria CyberArk 2021

Wydarzenia ostatniego roku zmieniły nie tylko sposób, w jaki funkcjonujemy w życiu codziennym, ale również sposób realizacji zadań zawodowych.

Potrzeba zdalnego dostępu, dostosowanie polityki bezpieczeństwa do nowej rzeczywistości oraz przesunięcie logicznego brzegu sieci do domów użytkowników to przykłady aspektów biznesowych, które uległy drastycznej zmianie na skutek pandemii.

Praca zdalna, nie będąca już tylko przywilejem nielicznych, a powszechną koniecznością, stwarza nowe zagrożenia w porównaniu z klasycznym modelem pracy biurowej. Ochrona tożsamości użytkownika stała się kluczem i jednym z najistotniejszych aspektów zabezpieczenia całej Organizacji.

Serdecznie zapraszamy Państwa na cykl spotkań zdalnych, w trakcie których wspólnie porozmawiamy o zagrożeniach, trendach bezpieczeństwa oraz kompleksowym podejściu do ochrony tożsamości, zarówno biznesowej jak i technicznej (uprzywilejowanej) z ekspertami CyberArk.

 

Harmonogram spotkań:

  Data Godzina Temat Opis spotkania Rejestracja
  08.04.2021 12:00 Trendy bezpieczeństwa w kontekście ochrony tożsamości

  W trakcie spotkania przeprowadzona zostanie dyskusja na temat trendów bezpieczeństwa oraz problemów, które obserwujemy nie tylko na rynku polskim, ale i w całym regionie.

  Sesja będzie miała formę panelu dyskusyjnego, w ramach którego zaproszeni eksperci podzielą się z Państwem swoimi spostrzeżeniami.

  Rejestracja zamknięta 
  22.04.2021 12:00 Bezpieczny i ergonomiczny dostęp zdalny dla osób biznesowych oraz technicznych

  Konwencjonalny dostęp zdalny, bazujący na technologii VPN, często nie adresuje potrzeb zarówno biznesowych (jak łatwość dostępu, elastyczność procesu zapraszania nowych użytkowników, współdziałanie z obowiązującymi trendami, jak BYOD), jak i technicznych (aspekty bezpieczeństwa, narzut administracyjny powiązany z utrzymaniem polityki bezpieczeństwa oraz rekonfiguracją środowiska).

  W trakcie spotkania zaprezentowane zostanie nowe podejście adresujące wyżej wymienione aspekty.

  << LINK >>
  13.05.2021 12:00 Ochrona środowisk chmurowych w nowej odsłonie

  Transformacja cyfrowa nie jest obecnie tylko planem na odległą przyszłość, a często projektem już rozpoczętym w wielu Organizacjach. Ochrona środowisk chmurowych oraz tożsamości w nich wykorzystywanych (zarówno osób jak i maszyn) jest fundamentalnym aspektem, na który należy zwrócić uwagę.

  Podczas sesji skupimy się na rekomendacjach umożliwiających opracowanie skutecznej strategii bezpieczeństwa środowisk chmurowych.

  << LINK >>
  27.05.2021 12:00 Stacja robocza jako punkt zapalny większości ataków – zasady skutecznej ochrony miejsca pracy użytkowników

  Incydenty bezpieczeństwa z ostatnich lat wskazują wiele niezmiennych i wspólnych schematów, wykorzystywanych w trakcie różnych ataków oraz kampanii realizowanych przez cyberprzestępców.

  Eskalacja uprawnień, uruchomienie nieautoryzowanej aplikacji, kradzież danych dostępowych, pionowe oraz poziome przeskoki między systemami to tylko niektóre z technik niezmiennych od lat w koncepcji i skuteczności.

  Sesja poświęcona będzie omówieniu nowego, kompleksowego podejścia do ochrony środowiska pracy użytkownika oraz jego tożsamości.

  << LINK >>

   

  Uwaga: do udziału w spotkaniach jest niezbędna wcześniejsza rejestracja na portalu Webex

  Zapraszamy!