DIGI International w ofercie dystrybucyjnej CLICO

2019-08-06

CLICO -  specjalizowany dystrybutor z wartością dodaną od ponad 27 lat skutecznie wprowadza i promuje w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej innowacyjne rozwiązania liderów rynku światowego. Z początkiem maja 2019 roku CLICO postawiło na DIGI International i do swojej oferty dystrybucyjnej wprowadziło rozwiązania przeznaczone do zapewnienia łączności dla szeroko rozumianego Internetu Rzeczy (IoT).  

"Digi International jest uznanym dostawcą produktów przeznaczonych do zapewnienia łączności dla szeroko rozumianego Internetu Rzeczy (IoT). W ofercie znajdziemy routery 3G, LTE, 5G Ready dla biur czy też punktów sprzedaży, dedykowane dla systemów przemysłowych (ISC, SCADA) narażonych na niekorzystne czynniki środowiskowe, takie jak temperatura, wstrząsy, kurz oraz dedykowane do obsługi flot logistycznych, wyposażone w moduł GSM oraz procesor kryptograficzny. Priorytetem w rozwiązaniach DigI jest zapewnienie nieprzerwanej łączności, dlatego w routerach znajdziemy funkcje zapewniające wysoką dostępność takie jak: dwa modemy LTE, dwa sloty na kartę SIM.  W ofercie Digi znajdziemy również koncentratory USB oraz komunikacji szeregowej (RS232/422/428), konwertery oraz serwery terminalowe, które razem z routerami LTE umożliwią uczestnictwo w rewolucji Internetu Rzeczy."mówi Maciej Mączka, Konsultant ds. Bezpieczeństwa w CLICO oraz Technical Development Manager odpowiedzialny za rozwój technologii DIGI z ramienia dystrybutora. 

Wysokiej jakości wsparcie techniczne CLICO, a także szeroka sieć sprzedaży w Europie Wschodniej  pomaga nam zaspokoić rosnące zapotrzebowanie rynku na bardziej mobilną łączność LTE w zakresie aplikacji IoT” - powiedział Ron Singh, dyrektor ds. Dystrybucji, EMEA , Digi International.Dzięki współpracy z CLICO jesteśmy w stanie wprowadzić na rynek szeroką gamę najnowocześniejszych produktów serwerowych, reprezentowanych przez nasze portfolio AnywhereUSB PLUS, jednocześnie odpowiadając na wyzwania, jakie stawia przed nami Internet Rzeczy.”

Umowa dystrybucyjna między CLICO a Digi International obejmuje cały obszar działalności CLICO.

Strona producenta:  https://www.digi.com/