MICROSENS uruchamia POLSKĄ wersję strony internetowej!

2021-12-29

Szanowni Państwo! 

Po uruchomieniu francuskiej strony internetowej latem 2021 roku, Microsens wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i daje możliwość polskojęzycznym partnerom i klientom posiadania platformy informacyjnej w ich języku: https://www.microsens.com/pl/

„Nowa odsłona polskiej strony internetowej MICROSENS to ważny aspekt zwiększenia świadomości marki na rynku polskim, możliwość zaprezentowania pełnej oferty produktowej i kompletnych rozwiązań dedykowanych różnym grupom odbiorców. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio, w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z polskim biurem MICROSENS.” - mówi Tomasz Niewolik, dyrektor zarządzający na Europę Wschodnią.
____________________________________________

O FIRMIE MICROSENS

Przesyłanie informacji za pomocą połączeń światłowodowych oferuje liczne korzyści. Firma MICROSENS GmbH & Co. KG dostrzegła to bardzo wcześnie. Jako jeden z pionierów firma od 1993 roku projektuje i produkuje w Niemczech wysokowydajne systemy komunikacyjne i transmisyjne. Indywidualnie dopasowane do wymagań różnych obszarów zastosowań i osadzone w kompleksowych koncepcjach dla poszczególnych branż. Ale przede wszystkim blisko klienta. Wyzwania techniczne wynikające z projektów klientów są bezpośrednio uwzględniane w rozwoju produktów. W ten sposób powstają rozwiązania automatyzacji oparte na IP dla nowoczesnych budynków, ekonomiczne koncepcje sieciowe dla biur i miejsc pracy, solidne i odporne na awarie rozwiązania dla środowisk przemysłowych, przyszłościowe optyczne systemy transportowe dla sieci rozległych oraz efektywne łączenie zakładów i centrów komputerowych.
____________________________________________
Więcej informacji o portfolio Microsens oraz współpracy z CLICO można znaleźć >>TU<<.

CLICO & Microsens