Migracja do środowisk Multi-Chmurowych. Jak chronić organizację?

2020-03-20

W ostatnich dniach wszyscy skupiają się na zapewnieniu dostępów zdalnych dla swoich pracowników. Zapominamy jednak często o zapewnieniu odpowiedniej infrastruktury niezbędnej do prawidłowego działania aplikacji krytycznych dla naszego biznesu.

 

Mając na uwadze ostatnie doniesienia o problemach,  z którymi boryka się chociażby Nintendo czy Rockstar Games powodujące niedostępność serwisów sieciowych, warto pomyśleć o zapewnieniu dostępności aplikacji i ich ochronie, wykorzystując rozwiązania docenione przez ogólnoświatowe firmy analityczne, takie jak Gartner, Frost and Sullivan, Forester.

 

Dzięki automatyzacji zastosowanej w produktach Radware wspomaganej usługami chmurowymi, umożliwiamy skuteczną ochronę środowisk hybrydowych w dynamicznie zmieniającym się świecie.

 

Zapraszamy Państwa na cykl webinarów prowadzonych przez globalnych architektów Radware, którzy opowiedzą jak chronić organizacje w czasach, gdzie migracja do środowisk mulit-chmurowych, może okazać się najlepszym wyjściem.

 

Tematy, które będziemy poruszać w najbliższym czasie:

  • Enabling Migration with Security
  • Cloud Workload Protection + live demo
  • New DDoS Attacks Trends - live demo
  • Cloud Web Apllication Firewall + live demo

 

Kolejne tematy będą publikowane w przeciągu najbliższych dni i będziemy Państwa na bieżąco informować.

Planujemy m.in. przybliżyć automatyzację ataków i wykorzystanie bot’ów do zaburzenia działania e-commerce, sektora finansowego, energetycznego, WAF dla środowisk kontenerowych oraz wiele innych.

 

Link do szczegółowych informacji i rejestracji na poszczególne sesje:

REJESTRACJA

 

Więcej informacji o ofercie Radware znajdą Państwo tutaj: https://clico.pl/vendors/radware

 

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania odnośnie oferty Radware zapraszamy do kontatku Z eskpertami CLICO: radware@clico.pl

 

Z pozdrowieniami,

 

Zespół CLICO