Niagara Networks w ofercie dystrybucyjnej CLICO

2024-03-14

CLICO, wyspecjalizowany dystrybutor z wartością dodaną, który od 1991 roku z powodzeniem wprowadza i promuje innowacyjne rozwiązania światowych liderów rynkowych w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, poinformował o zawarciu umowy z Niagara Networks, firmą specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu widoczności i bezpieczeństwa sieci. Strategiczne partnerstwo z CLICO pomoże sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na produkty Niagara Networks w ramach programu dla partnerów handlowych oraz zwiększy dostęp klientów do rozwiązań w zakresie widoczności sieci, powszechnie stosowanych w dzisiejszych nowoczesnych infrastrukturach.

– Jesteśmy przekonani, że partnerstwo z Niagara Networks przyniesie nam ogromne korzyści, biorąc pod uwagę rosnące potrzeby w zakresie cyberbezpieczeństwa na naszym rynku docelowym. Hybrydowe i wielofunkcyjne rozwiązania Niagara Networks zapewniają firmom kompleksową widoczność, większe bezpieczeństwo oraz praktyczny wgląd w ruch sieciowy bez negatywnego wpływu na szybkość, niezawodność czy wydajność. Wierzymy, że ta współpraca pozwoli rozszerzyć naszą ogólną ofertę rozwiązań IT oraz zapewnić jeszcze większe korzyści tak naszym partnerom, jak i klientom – powiedział Bartosz Winiarski, dyrektor sprzedaży w CLICO.

– Niagara Networks wzmacnia swoją strategię ekspansji na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Cieszymy się z nawiązania współpracy z CLICO, jednym z czołowych dystrybutorów rozwiązań IT w regionie. Dzięki współpracy z wiodącym w branży dystrybutorem, takim jak CLICO, możemy rozszerzyć nasz zasięg działania, aby pomóc znacznie większej liczbie organizacji uzyskać wgląd w ich sieci i zasoby cyfrowe. Oferta CLICO doskonale wpisuje się w nasze rozwiązania. Zapewni silną synergię, która pozwoli sprostać wymaganiom cyfrowej transformacji przedsiębiorstw – powiedział Yigal Amram, wiceprezes ds. globalnego rozwoju biznesu i sprzedaży w Niagara Networks.

Najważniejszym elementem globalnej strategii Niagara Networks jest inwestowanie we współpracę z podmiotami dysponującymi unikalną wiedzą specjalistyczną. Połączenie programu dla partnerów handlowych i programu dla partnerów technologicznych platformy Open Visibility Platform umożliwi odpowiedniemu, zaufanemu doradcy stworzenie światowej klasy rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Umowa dystrybucyjna z firmą CLICO obowiązuje w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Informacje o firmie Niagara Networks

Niagara Networks™ to firma z siedzibą w Dolinie Krzemowej, która stworzyła platformę Open Visibility Platform™ zapewniającą elastyczność w zakresie bezpieczeństwa sieci.  Niagara Networks dostarcza wysokowydajne, niezawodne rozwiązania w zakresie widoczności sieci i obsługi ruchu dla najbardziej wymagających dostawców usług i środowisk korporacyjnych na świecie. Rozwiązania Niagara Networks są instalowane w najbardziej znanych sieciach na świecie, co zapewnia centrom operacji bezpieczeństwa i operacji sieciowych (SOC/NOC) kompleksową widoczność oraz analizę ruchu w sieciach fizycznych i wirtualnych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.niagaranetworks.com.