SolarWinds w portfolio dystrybucyjnym CLICO

2022-05-12

CLICO -  specjalizowany dystrybutor z wartością dodaną od 1991 roku skutecznie wprowadza i promuje w Polsce oraz innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej innowacyjne rozwiązania liderów rynku światowego. W czwartym kwartale 2021 CLICO sfinalizowało umowę z firmą SolarWinds dostawcą prostego, wydajnego i bezpiecznego oprogramowania do zarządzania środowiskiem IT i do swojej oferty dystrybucyjnej wprowadziło całe portfolio rozwiązań służących do zarządzania operacjami IT.

Rozwiązania SolarWinds będące na rynku już ponad 20 lat, dają organizacjom na całym świecie możliwość przyspieszania transformacji biznesowej we współczesnych hybrydowych środowiskach IT, niezależnie od typu, wielkości czy złożoności tychże organizacji.

“Produkty SolarWinds są tworzone przez inżynierów sieci i systemów, którzy dokładnie wiedzą, jak zarządzać dzisiejszymi złożonymi hybrydowymi środowiskami IT. SolarWinds jest na stałę zaangażowany w komunikację ze społecznością IT, także środowiskami DevOps i SecOps. Współpracuje z profesjonalistami w dziedzinie technologii, aby zrozumieć stojące przed nimi wyzwania, związane z utrzymaniem wysokiej wydajności i skalowalności infrastruktury IT” – powiedział Mateusz Paściak, Konsultant ds. bezpieczeństwa w CLICO.

Rozwiązania SolarWinds są inspirowane bazą użytkowników w ich społeczności internetowej: THWACK. Społeczność ta rozwiązuje problemy, wymienia się najlepszymi praktykami technologicznymi i jest bezpośrednio zaangażowana w procesy związane z projektowaniem produktów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z SolarWinds, która pozwoli wspierać wszystkich klientów, od przedsiębiorców poprzez małe firmy po MSP.” – dodaje Mateusz Paściak, Konsultant ds. bezpieczeństwa w CLICO.

“Jesteśmy zachwyceni, mogąc powitać CLICO jako dystrybutora naszych rozwiązań w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej”, powiedział Laurent Delattre, Wiceprezes ds. sprzedaży w SolarWinds, EMEA. „Wierzymy, że doświadczeni pracownicy CLICO zapewnią naszym klientom najwyższy poziom usług i korzyści, wynikających z wartości dodanej. Cieszymy się na udaną i owocną współpracę.”

Umowa dystrybucyjna CLICO obowiązuje na terenie Polski i krajów Europy Wschodniej.

 

O CLICO:

CLICO działa na rynku zaawansowanych technologii od 1991 roku, skutecznie wprowadzając i promując w Polsce oraz innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej innowacyjne rozwiązania liderów rynku światowego. Specjalizujemy się w obszarach bezpieczeństwa, sieci i zarządzania. Od samego początku firma postawiła przed sobą jasną strategię realizowaną w ramach dystrybucji z wartością dodaną (VAD), rozumianą w sposób daleko wykraczający poza powszechną interpretację tego pojęcia. Korzystając z ponad 30 lat doświadczenia edukuje rynek oferując poza najlepszymi produktami czołowych producentów na świecie kompleksowy zestaw usług doradczych, edukacyjnych oraz audytowych, czym wspiera wszelkiego typu organizacje w procesie doskonalenia cyberbezpieczeństwa w obszarach IT, OT i IoT.

CLICO specjalizuje się w audytach bezpieczeństwa systemów IT oraz systemów sterowania automatyki przemysłowej OT/SCADA. Głównym celem usług audytowych jest dostarczenie rzetelnej oceny szczelności, niezawodności i wydajności systemów bezpieczeństwa oraz zgodności z wymaganiami prawa i regulacji branżowych. Audyty bezpieczeństwa realizowane są w CLICO przez zespół składający się z certyfikowanych analityków bezpieczeństwa, pen-testerów i inżynierów zabezpieczeń z różnych technologii. Członkowie zespołu audytowego posiadają m.in. następujące certyfikaty: (ISC)2 CISSP & Instructor, EC Council CEH & Instructor i EC Council CCISO & Instructor.

O SolarWinds:

SolarWinds (NYSE:SWI) jest wiodącym dostawcą prostego, wydajnego i bezpiecznego oprogramowania do zarządzania środowiskiem IT. Nasze rozwiązania dają organizacjom na całym świecie możliwość przyspieszania transformacji biznesowej we współczesnych hybrydowych środowiskach IT. Niezależnie od typu, wielkości czy złożoności tychże organizacji. Nieustannie współpracujemy z profesjonalistami z branży technologicznej: specjalistami ds. usług i operacji IT, specjalistami ds. DevOps i SecOps oraz administratorami baz danych (DBA). Wszystko po to,  aby zrozumieć wyzwania z jakimi muszą się mierzyć w związku z utrzymywaniem wydajnych i wysoce dostępnych infrastruktur, aplikacji i środowisk IT. Spostrzeżenia, które nam przekazują za pośrednictwem społeczności THWACK, pozwalają nam odpowiadać na obecne i przyszłe potrzeby naszych klientów. Skupienie się na użytkowniku i dążenie do doskonałości w kompleksowym zarządzaniu hybrydowym środowiskiem IT postawiło SolarWinds na pozycji światowego lidera w dziedzinie rozwiazań do obserwowalności, zarządzania usługami IT, wydajności aplikacji i zarządzania bazami danych. Już dziś dowiedz się więcej na stronie www.solarwinds.com.

 

Znaki towarowe SolarWinds, SolarWinds & Design, Orion i THWACK są wyłączną własnością SolarWinds Worlwide, LLC lub firm stowarzyszonych, są zarejestorwane w Amerykańskim Biurze Patentów i Znaków Towarowych i mogą być zarejestrowane lub oczekiwać na rejestrację w innych krajach. Wszystkie inne znaki towarowe, znaki usługowe i loga SolarWinds mogą być znakami prawa zwyczajowego, są zarejestrowane lub oczekują na rejestrację. Wszystkie inne znaki towarowe wymionione w niniejszym dokumencie są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i są znakami towarowymi(i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi) odpowiednich firm.