Światowy lider rynku IT Service Management w portfolio dystrybucyjnym CLICO

2021-09-29

IT Service Management to wszystkie aktywności działu IT, które mają na celu dostarczenie odpowiedniej usługi użytkownikom. Obejmuje między innymi procesy obsługi wszelkich zgłoszeń, zarządzanie zasobami, incydentami czy zmianami. Wykracza to znacznie poza prostą obsługę sprzętu, ponieważ obejmuje wszelkie elementy infrastruktury IT potrzebne do sprawnego działania organizacji.
W najnowszym raporcie Gartner Magic Quadrant for IT Service Management Tools, firma Ivanti została ogłoszona liderem już kolejny rok z rzędu.

Ivanti Neurons for ITSM to platforma zarządzania usługami IT, która zmienia helpdesk i zespoły wsparcia w strategiczne aktywatory biznesu. Zoptymalizowany pod kątem chmury, ale dostępny również lokalnie. Poprawia codzienne operacje w oparciu o standard ITIL. Optymalizuje zużycie zasobów, pozwala na efektywną współpracę z użytkownikami dzięki szerokiemu wykorzystaniu samoobsługi.

Z przyjemnością informujemy, że rozwiązania Ivanti są dostępne w ofercie dystrybucyjnej CLICO à https://clico.pl/vendors/ivanti

W przypadku pytań lub zainteresowania nimi, zapraszamy do kontaktu na adres: sales@clico.pl
 
Zachęcamy do zapoznania się z całym raportem, który jest dostępny na stronie: https://www.bmc.com/blogs/gartner-magic-quadrant-itssm/