POD KONIEC ROKU 2022 GRUPA CLICO URUCHAMIA SZKOLENIA AUTORYZOWANE FIRMY CYBERARK

2022-12-26

CLICO korzystając z 30 lat doświadczenia edukuje rynek oferując poza najlepszymi produktami czołowych producentów na świecie kompleksowy zestaw usług doradczych, edukacyjnych oraz audytowych, czym wspiera wszelkiego typu organizacje w procesie doskonalenia cyberbezpieczeństwa w obszarach IT, OT i IoT. Jako autoryzowany ośrodek oferuje wysoko cenione wsparcie techniczne, a także autoryzowane oraz własne szkolenia, obejmujące nie tylko technologie i produkty znajdujące się w portfelu dystrybucyjnym, ale także zagadnienia ogólne.

Z przyjemnością informujemy, że z końcem 2022 roku CLICO poszerzyło swoje portfolio szkoleniowe, otrzymując autoryzację szkoleniową CyberArk.

Oferujemy kursy w trakcie których testowane i konfigurowane będzie środowisko CyberArk.

W zespole trenerów CLICO pracuje obecnie około 30 trenerów, z czego prawie 10 osób w naszych międzynarodowych oddziałach. Wszyscy trenerzy posiadają wysokie kwalifikacje techniczne, potwierdzone certyfikatami inżynierskimi i trenerskimi oraz wieloletnią pracą zawodową w charakterze inżynierów wsparcia technicznego. Możemy pochwalić się ogromnym sukcesem – staliśmy się pierwszym na świecie autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym CyberArk” - powiedziała Ewelina Janowska, Executive Manager of Training Department w CLICO.

CyberArk to światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa tożsamości. Znany z wszechstronnego podejścia do bezpieczeństwa kont uprzywilejowanych, kompleksowo podchodzący do transformacji cyfrowej i zapewniający narzędzia automatyzujące uwierzytelnienie i zarządzanie uprawnieniami. Rozwiązanie sprawdza się w infrastrukturze lokalnej oraz wszystkich możliwych środowiskach chmurowych, dostarcza dostęp lokalny i zdalny do krytycznych zasobów - nie tylko IT - ale również OT/SCADA.