Autoryzowane szkolenia GREYCORTEX

Zapraszamy do udziału w szkoleniu Greycortex Mendel w CLICO. Poznaj innowacyjne metody monitorowania bezpieczeństwa sieci i wykrywania zagrożeń.

logo_GREYCORTEX_Authorized-Training-Center.png

CLICO  posiada autoryzację szkoleniową Greycortex.

Firma CLICO jako autoryzowany ośrodek szkoleniowy Greycortex, jest wiodącym dostawcą szkoleń w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Dzięki naszej autoryzacji szkoleniowej Greycortex, jesteśmy w stanie oferować specjalistyczne kursy, które są dostosowane do potrzeb współczesnych profesjonalistów IT. Nasz status autoryzowanego ośrodka szkoleniowego jest świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie szkoleń na najwyższym poziomie, opartych na aktualnych i praktycznych aspektach cyberbezpieczeństwa.

W CLICO rozumiemy, jak ważne jest posiadanie aktualnej i praktycznej wiedzy w szybko zmieniającym się świecie technologii. Dlatego nasze szkolenia są projektowane i prowadzone przez doświadczonych ekspertów, którzy skupiają się na dostarczaniu treści, które są bezpośrednio stosowane w codziennej pracy specjalistów IT.

Obecnie w naszej ofercie znajduje się szkolenie autoryzowane Greycortex:

Greycortex Mendel - Administration (Basic Level)

Ten kurs jest skierowany do administratorów i specjalistów IT, którzy chcą zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do efektywnej pracy z systemem Greycortex Mendel. Rozwiązanie Greycortex Mendel stanowi innowacyjny system do monitorowania bezpieczeństwa sieci i wykrywania zagrożeń, który wykorzystuje zaawansowane technologie, takie jak uczenie maszynowe i analizę behawioralną, do identyfikacji i reagowania na potencjalne zagrożenia w sieci.