Acronis

Firma Acronis jest światowym dostawcą oprogramowania do zarządzania składowaniem danych, w swojej ofercie posiada łatwe w obsłudze i przystępne cenowo rozwiązania dla średnich firm oraz dużych korporacji jak również dla użytkowników indywidualnych, małych firm.

WIĘCEJ INFORMACJI:

 https://www.acronis.com/

Opis technologii

Backup & Storage

Rodzina produktów Acronis Backup - proste i szybkie narzędzie do tworzenia kopii zapasowych w hybrydowych środowiskach, zapewniające ochronę ponad 20 platform fizycznych i wirtualnych. Kompletna ochrona bazująca na technologii tworzenia obrazów całych dysków pozwala w przypadku awarii odzyskać całe obrazy lub tylko wybrane pliki, foldery i aplikacje. Dzięki technologii Universal Restore możliwe staje się odtwarzanie obrazów całych systemów Windows/Linux na tym samym lub innym sprzęcie (BMR - Bare Metal Recovery), a także konwersja kopii zapasowej do maszyny wirtualnej. Acronis Instant Restore daje możliwość uruchomienia dowolnej kopii zapasowej jako maszyny wirtualnej (VMware lub Hyper-V) bezpośrednio z magazynu kopii zapasowych bez przenoszenia jakichkolwiek danych.

File Encryption and Sharing

Acronis Files Advanced - to kompleksowe narzędzie z zakresu bezpiecznego dostępu, synchronizowania i współużytkowania plików. Dostęp do plików przechowywanych na firmowych serwerach plików, urządzeniach NAS i urządzeniach osobistych można uzyskiwać w dowolnym miejscu i z dowolnego urządzenia (laptop, komputer stacjonarny, urządzenie mobilne). Kontrolę dostępu można konfigurować zgodnie z regułami i zasadami określonymi przez administratorów, a integracja z Active Directory ułatwia uwierzytelnianie, oraz zarządzanie dostępem i użytkownikami. Użytkownicy mogą natychmiast udostępniać, wyświetlać i edytować pliki za pomocą przeglądarki internetowej i edytorów Microsoft Office Online bez konieczności wcześniejszego pobierania dokumentu, lub za pomocą dedykowanej aplikacji dla urządzeń mobilnych, co pozwoli zmaksymalizować ich produktywność.

Pomocne pliki

Szkolenia autoryzowane

Jesteś zainteresowany? Sprawdź naszą ofertę szkoleniową.

Zapisz się