CPSP

2021-02-03

USŁUGI WDROŻENIOWE ROZWIĄZAŃ PALO ALTO NETWORKS

CLICO jest polskim dystrybutorem z wartością dodaną, który działa w sektorze nowych technologii na terenie Polski oraz Europy Centralnej i Wschodniej nieprzerwanie od 1991 roku. Jako najwiekszy dystrybutor specjalizowany oferuje najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania z segmentów bezpieczeństwa, sieci i zarządzania, jednocześnie świadcząc najwyższej klasy usługi stymulujące aktywności sprzedażowe oraz asystę techniczną.

CLICO świadczy swoim partnerom i klientom pełen zakres wsparcia projektów zarówno przed, jak i po sprzedaży. Różnorodność oferty usługowej CLICO zawiera wdrożenia realizowane przez Dział Usług Profesjonalnych oraz szkolenia i wsparcie serwisowe w całym regionie.

Wieloletnia współpraca z Palo Alto Networks zaowocowała zdobyciem akredytacji, takich jak ATP (Authorized Training Partner), ASC (Authorized Support Center) oraz CPSP (Certified Professional Services Partner).

Akredytacja CPSP (Certified Professional Services Partner) to elitarny status przyznany CLICO przez Palo Alto Networks za najwyższe kompetencje techniczne zespołu usług profesjonalnych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  • Usługa implementacji technologii Palo Alto Networks Strata™ Firewall
  • Usługa implementacji platformy Palo Alto Networks Panorama
  • Usługa implementacji Cortex XDR

CPSP Palo Alto Networks logo