Webinar "Start your successful journey with Cloudflare & CLICO today" - 8.12.2023

2023-11-17

CLICO, specjalizowany dystrybutor z wartością dodaną, który od 1991 roku skutecznie wprowadza i promuje nowatorskie rozwiązania światowych liderów rynkowych w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej – wprowadziło do swojego portfolio dystrybucyjnego  Cloudflare, Inc. (NYSE: NET) - dostawcę rozwiązań z dziedziny łączności chmurowej. Dzięki temu partnerstwu CLICO staje się dystrybutorem o wartości dodanej firmy Cloudflare na rynki Europy Środkowo-Wschodniej rozpoczynając działania w zakresie wsparcia sprzedaży, realizacji programów wejścia na rynki lokalne, czy usług posprzedażnych.

-----------------------------

W związku z powyższą informacją zapraszamy partnerów handlowych firmy CLICO na pierwszy wspólny webinarium - "Start your successful journey with Cloudflare & CLICO today", które obędzie się już 8 grudnia.

Będzie to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o Cloudflare, ich wizji i strategii rynkowej. Prelegenci podczas webinarium opowiedzą również jak wygląda portfolio oraz zaprezentują platformę Cloudflare. Na koniec spotkania zostanie przedstawiony Program Partnerski i jego zalety. 

DATA: 08.12.2023
GODZINA: 10:30 - 12:00
ONLINE

REJESTRACJA

Agenda:

1. Cloudflare and CLICO: introduction of cooperation

2. Cloudflare: company overview

3. Cloudflare from technical perspective:

            - Presentation of Cloudflare Platform

            - Cloudflare Portfolio Overview

            - Why to choose Cloudflare?

4. Cloudflare Partner Program: overview, features

5. Quiz with prizes

6. Q&A.

Webinarium poprowadzą przedstawiciele Cloudflare w języku angielskim. 

Zapraszamy,
CLICO & Cloudflare