Webinary Fidelis Cybersecurity - bezpieczna praca zdalna

2020-03-26

Bezpieczna praca zdalna w… „czasach Covid-19” dzięki Fidelis Endpoint

Praca zdalna po pojawieniu się koronawirusa stała się jednym z podstawowych metod walki z rozprzestrzenianiem się tego zagrożenia.

Nic dziwnego, że towarzyszy mu bardzo duży wzrost zainteresowania narzędziami umożliwiającymi i ułatwiającymi „zdalną kolaborację” (VPN, oprogramowanie do telefonferencji itp.).

Z drugiej strony obserwacje w obszarze cyberbezpieczeństwa wyraźnie pokazują, że w ostatnim czasie walka z koronawirusem trwa nie tylko w szpitalach ale przeniosła się również do świata IT.

Dla atakujących obecna sytuacja nie jest bowiem czasem do ograniczenia działań a wręcz przeciwnie – od czasu pojawienia się pierwszych informacji o Covid-19 obserwujemy wzrost ilości e-maili (w tym phishing), malware’u i innych ataków – można by rzec „na koronowirusa”.

Zapraszamy na webinar podczas którego poruszymy temat zagrożeń „koronawirusowych” oraz pokażemy kilka sposobów jak się przed nimi uchronić.

Telekonferencja odbędzie się 31.03.2020 w godzinach 10:30 – 11:00, poprowadzi ją Marcin Paprocki, CLICO

>>REJESTRACJA<<

Nowe możliwości zaawansowanego EDR-a w służbie bezpiecznej pracy zdalnej

Zapraszamy na webinar który jest rozwinięciem i kontynuacją naszej poprzedniej telekonferencji pt „Bezpieczna praca zdalna w… „czasach Covid-19”. Tym razem skupimy się na funkcjach i nowościach najnowszej wersji Fidelis Endpoint, które znacząco ułatwiają pracę administratorom i jednocześnie zwiększają poziom bezpieczeństwa pracy zdalnej.

Serdecznie zapraszamy 07.04.2020 w godzinach 10:30 – 11:15, webinar poprowadzi Marcin Paprocki, CLICO

>>REJESTRACJA<<


Serdecznie zapraszamy!
CLICO