AVSystem

AVSystem Linkyfi to platforma, która łączy zarządzanie dostępem gościnnym, a także działania marketingowe w oparciu o WiFi. Rozwiązanie działa zarówno w chmurze jak i może być postawione w infrastrukturze IT klienta. Platforma pozwala zwiększać satysfakcję klientów poprzez oferowanie usług dodatkowych w ramach dostępu WiFi.

Opis technologii

WLAN

Analityka i statystyki - Dane dotyczące użytkowników WiFi zbierane w czasie rzeczywistym. Analiza kluczowych wskaźników efektywności w celu ulepszenia oferty. Okresowe raportowanie dostarczane drogą mailową, Dane historyczne do zaawansowanych analiz.

Silnik lokalizacyjny - Nawigacja wewnątrz obiektu. Kampanie marketingowe w oparciu o lokalizację użytkownika. Szczegółowe analizy na podstawie map ciepła. Prosta architektura – brak zależności od rozwiązań zewnętrznych.

Silnik marketingowy - Spersonalizowane kampanie marketingowe. Segmentacja użytkowników w ramach wybranych kryteriów. Event-based marketing o Zwiększenie rozpoznawalności marki poprzez reklamy.

Zarządzanie publicznym WiFi - Zarządzanie dostępem do WiFi wraz z weryfikacją tożsamości użytkownika. Zarządzanie przepustowością, limitami oraz czasem trwania sesji o Łatwy w obsłudze Capative Portal. Liczne opcje logowania, w tym poprzez media społecznościowe lub token .

Pomocne pliki